شمارگان پیشین

استعلام مقاله
جهت استعلام از آخرین وضعیت مقاله خود، کد رهگیری مقاله را در کادر زیر وارد نمایید.


 


راهنمای ارسال مقالات

برای ارسال مقاله به فصلنامه جستارهای حقوق عمومی لازم است تا مقاله خود را مطابق قالب اعلام شده و با طرحي يكسان و كاملاً هماهنگ تهيه و تايپ شوند. اين راهنما به نويسندگان مقالات فارسي كمك مي‌كند تا مقالة خود را با طرح مورد قبول تحریریه تهيه نمايند. توجه شود كه صورت ظاهري اين راهنما و نگارش آن منطبق بر دستورالعمل تهية مقالات است

Notice article is written in three languages: English, Farsi and French
Non-Persian language writers will visit the English site
Sign up at the site then log in and change the language of the system to English.

میانگین زمان اعلام نتیجه داوری دو هفته می باشد

نکته مهم: فرآیند ثبت ارسال و  داوری مقالات رایگان است

گزینه های جانبی همچون  خرید نسخه چاپی ، داوری و چاپ خارج از نوبت اختیاری بوده و تاثیری در نتیجه داوری و پذیرش مقاله ندارد

توجه:.

دو فایل شامل فایل ورد چکیده فارسی و انگلیسی با قید نام نویسندگان و اصلمقاله بدون نام نویسندگان باید برای مجله ارسال شود..

ارسال چکیده انگلیسی ضروری است 

لازم است تا نویسندگان اصل مقالات خود را مطابق فرمت اعلام شده تدوین و فایل نهایی مقاله را با فرمت  *.Docx در بخش "ارسال فایل‌های مقاله" در پنل کاربری خود بارگذاری(آپلود) نمایند. در صورتی که مقالات خارج از فرمت اعلام شده تنظیم شده باشند، نشریه از پذیرش و داوری مقالات معذور است.

فایل مقالات ارسالی در صورت نیاز توسط تحریریه ویرایش خواهد شد و پیش از انتشار به تایید نویسنده رابط خواهد رسید. نتیجه بررسی اولیه مقالات تا یک هفته کاری پس از ثبت کامل مقاله در پنل کاربری نویسندگان درج خواهد شد.

 

 

روند ثبت مقاله:

ابتدا به کمک لینک ثبت نام مشخصات خود را وارد نمایید تا در سامانه نشریات عضو شوید.

برای ارسال مقالات لازم است در سایت نشریه ثبت نام کنید. پس از ورود به سامانه در "نشریه جستارهای حقوق عمومی" ثبت نام کنید.

پس از ورود نوع ثبت نام خود را نویسنده مقاله انتخاب نمایید.

از طریق لینک ورود به کنترل پنل وارد صفحه مدیریت خود شوید. سپس در کنترل پنل خود در قسمت مدیریت مقالات، از قسمت ثبت مقاله مقاله خود را با مشخصات مقابل ثبت نمایید: عنوان کامل مقاله/ موضوع مقاله/ نام همکاران(نویسندگان)

نکته1: در جدول همکاران در هر بخش فقط نام یکی از نویسندگان مقاله را بدون قید عنوان(مانند دکتر، مهندس و...) و یا سمت(مانند استادیار، دانشیار و...) قید نمایید. مسئولیت بروز هر گونه اختلاف بین اطلاعات فایل مقاله و توضیحات ثبت شده در پنل کاربری از جمله عنوان مقاله و اسامی نویسندگان، بر عهده نویسنده خواهد بود.

پس از ثبت مقاله، وارد قسمت مقالات من شوید تا مقاله ثبت شده را مشاهده کنید. اکنون به کمک لینک‌ ارسال فایل که روبروی عنوان مقاله نمایش داده می‌شود، برای  ارسال فایل اقدام نمایید.همچنین می توانید نسبت به ویرایش مشخصات مقاله خود اقدام نمایید. پس از ارسال فایلها از منوی پرداخت هزینه جهت پرداخت هزینه داوری  به مبلغ ده هزار تومان اقدلم نمایید. پس از پرداخت هزینه داوری مقاله شما به داوری ارجاع می گردد.

. نکته 2: فایل‌ها باید مطابق دستورالعمل نگارش مقاله تدوین شده باشند. دو فایل باید برای فصلنامه ارسال شود فایل چکیده با نام و مشخصات نویسندگان و فایل اصل مقاله بدون نام نویسندگان.

نکته3: در طول مدت ثبت‌نام و پیش از اینکه مقاله شما برای داوری ارسال گردد می‌توانید فایل‌ها را تغییر دهید، برای این کار می‌توایند فایلهای مقاله شامل فایل ورد چکیده با قید نام نویسندگان و اصل مقاله بدون نام نویسندگان را پس از اصلاح مجددا بارگذاری(آپلود) کنید. در این صورت به صورت خودکار فایل جدید جایگزین می‌شود.

نکته4 به منظور بررسی سریعتر لازم است مقالات به صورت کامل در سامانه بارگذاری شوند. توجه نمایید پس از بارگذاری کامل فایل مقالات(شامل فایل ورد چکیده با قید نام نویسندگان و اصل مقاله بدون نام نویسندگان ) وضعیت مقاله به "دریافت مقاله" تغییر خواهد کرد و پس از آن مقاله توسط دبیرخانه به هیات داوران ارجاع خواهد شد

..

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


تماس با ما
تلفن ثابت

شاپا: 3747-2588

issn: 2588-3747

نمابر

084334723992

ایمیل

info@jplr.ir

آدرس

صندوق پستی 6891616881

کانال تلگرام : publiclawjournal@ 


بانک ها و پایگاه های نمایه سازی
   
logo-samandehi
فصلنامه جستارهای حقوق عمومی